Komoda v elegantní bílé barvě se zásuvkami KN343

Komoda v elegantní bílé barvě se zásuvkami KN343

Komoda má moderní provedení a obsahuje dvě dvířka a čtyři zásuvky. Korpus a dveře jsou z kvalitního lamina. Lamino je odolné vůči poškrábání, nárazům nebo vysokým teplotám, hraněné ABS páskou. Na nábytku jde vidět jasně struktura dřeva. Výhodou je i bezúchytový systém. V naší nabídce naleznete tuto komodu i v jiných barevných provedeních. Komoda patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici, šatnu nebo obývací pokoj.
Dodáváno v demontu. … Ověřené Komody výprodej nábytek

Black Red White MEZO II komoda KOM5S/11/6, bílá

Black Red White MEZO II komoda KOM5S/11/6, bílá

MEZO II komoda KOM5S/9/10 Barva: bílá Rozměry (šxvxh): 59,5 x 108,5 x 39 cm Materiál: – dvířka: dřevotřísková deska s povrchem potáhnutým fólií finisch; hrany melaminové – korpus: dřevotřísková deska, MDF deska (proužky dýhované metodou Touchwood). Povrch potáhnutý fólií finisch, hrany melaminové. – úchytky Siro, kolečkové pojezdy Gamet. Moderní úchyt typu push-pull (zatlač a táhni) sladěný s povrchem dvířek. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách.
Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců. … Obchod: Šuplíková komoda levně

Zásuvková komoda KASPIAN KOM5S dub sonoma/bílý lesk

Zásuvková komoda KASPIAN KOM5S dub sonoma/bílý lesk

Zásuvková komoda KASPIAN v barevném provedení dub sonoma/bílý lesk náleží do moderního nábytku sestavy KASPIAN. Spojením dalších prvků nábytku KASPIAN vznikne kompletní ložnicová sestava či studentský pokoj. Typickým znakem této sestavy je bezúchytkové otevírání zásuvek a dvířek, které je nejen praktické, ale i bezpečné, což ocení především rodiny s malými dětmi. Dvířka jsou osazena kvalitními panty Hettich a zásuvky mají ložiskový výsuv.
Dodáváme v demontu. … Úzká komoda levně

Komoda s barem v bílé matné barvě s korpusem v dekoru dub KN1046

Komoda s barem v bílé matné barvě s korpusem v dekoru dub KN1046

Komoda s barem je navržena v moderním provedení a od ostatních komod se liší netradičním zpracováním barev a originalitou úchytů. Zajímavý design zaujme každou mladší generaci a své příznivce si najde i mezi staršími. Komoda má částečně prosklená dvířka. Na přesné vyobrazení vnitřku komody se můžete podívat na perokresbě. Komoda je vyrobena z kvalitní LTD, hrany jsou ohraničené ABS lištou. Čela dvířek jsou v bílé matné barvě a korpus komody je v dekoru dub jasný. Originální úchytky mají barevnou kombinaci bílé barvy a dekoru dub. V naší nabídce naleznete komodu i v jiném barevném provedení. Komoda patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní studentský pokoj, ložnici nebo kancelář podle svých představ.
Dodáváno v demontu. … Masiv dub komoda nejlevněji