Infrasauna HANSCRAFT SWISS CEDR

Infrasauna HANSCRAFT SWISS CEDR

Cedrová infrasauna Swiss s podlahovými zářiči pro dvě až tři osoby.DÁREK ZDARMA: Ke každé infrasauně HANSCRAFT obdržíte ZDARMA Saunový set pro vonné esence v hodnotě 195 Kč. Cedrová verze infrasauny Swiss, je vyrobena z pravého cedrového dřeva s lehce tmavším odstínem, nežli standardní Infrasauna Swiss Hanscraft. Oproti standardní verzi má navíc pochozí podlahový zářič na chodidla, což je velmi příjemné. Je rovněž vybavena 8 výkonnými karbonovými zářiči, přičemž dva jsou umístěny na přední stěně. Teplo je tedy rozloženo rovnoměrně.Dopřát si můžete LED světelnou terapii, díky multi-barevnému stropnímu světlu. Swiss Cedr je překrásnou a elegantní cedrovou infrasaunou s bočním vstupem. Ocení ji lidé, kterým záleží na exklusivitě vzhledu.- Interiér z kanadského CEDRU
– Exteriér z kanadského CEDRU
– 8 x karbonové infrazárice
– 2 infrazárice v prední stene
– Podlahový záric na chodidla
– Výkon infrazáricu 2300 W
– Ctecí lampa, LED barevná terapie
– Ionizátor vzduchu
– 6mm ciré temperované sklo
– SAUNA AUDIO systém – AUX, Mp3.Obě varianty infrasaun, jak SWISS tak SWISS cedrová, mají zabudované LED barevné osvětlení s volitelným režimem. Zde je malý návod:
Máme zapnuté světlo, cca 3 s přidržte tlačítko LIGHT. Dále se přepíná mezi jednotlivými programy:
L1 – svítí všechny barvy (červená, modrá a zelená)
L2 – červená a modrá
L3 – modrá
L4 – modrá a zelená
L5 – zelená
L6 – zelená a červená
L7 – červená
L8 – mění všechny módy barev
L9 – postupné přecházení do všech módů barev. … Obchod: Moderní krbová kamna

Infrasauna HANSCRAFT MONACO

Infrasauna HANSCRAFT MONACO

Infrasauna Monaco – levná infrasauna pro jednu osobu.DÁREK ZDARMA: Ke každé infrasauně HANSCRAFT obdržíte ZDARMA Saunový set pro vonné esence v hodnotě 195 Kč. Infrasauna Monaco je vhodná do menších prostor. Neznamená to však, že by byl její výkon menší – naopak, na zmenšený prostor má velmi výkonné keramické zářiče 1 400 W, které jsou umístěny v zádové části sauny a ve spodní části na nohy. Charakter našich infrasaun je rozpoznatelný i u této nejmenší verze. Odráží se z ní letité zkušenosti s výrobou a distribucí infrasaun – dřevo je dokonale opracované, bez jakýchkoli třísek nebo nezahlazených ploch. To je velmi podstatný rozdíl oproti jiným výrobcům, kteří sauny vyrábí ručním způsobem. Monaco je vyráběno v sériových dávkách strojově – tím minimalizujeme riziko jakýchkoli nedodělků. S kvalitou budete rozhodně spokojeni.Jestliže hledáte o trochu větší model infrasauny pro 1-2 osoby, můžeme Vám doporučit HANSCRAFT infrasaunu ITALIA.
Monaco je infrasaunou z řady samoinstalačních modelů – její instalaci zvládne skutečně každý. Pouze do sebe zacvakáte klipy, zapojíte do zásuvky a relax může začít.INFRASAUNA MONACO – PARAMETRY:
– Určena pro 1 osobu
– Interiér: Kanadský jedlovec
– Exteriér: Kanadský jedlovec
– 4x keramické zářiče
– Výkon zářičů 1 400 W
– Digitální ovládací panel s nastavitelnou teplotou a časem
– Čtecí lampa
– 6 mm temperované sklo.Výhody infrasaun Monaco:
– Spotřeba energie je velmi nízká
– Dokonalý rozměr do menších prostor
– Snadná instalace, bez nutnosti a účasti elektrikáře
– Velmi pokročilý design, stavebnicová konstrukce infrasauny
– Efektivní výhřevný systém.
– Nižší povrchová teplota je bezpečnější pro krevní oběh
– Efektivnější hospodaření s el. energií.
– Rovnoměrná vnitřní teplota.
– Vyšší sálavost tepla, pronikajícího hlouběji do těla.
– Podpůrné komponenty mohou vaše posezení učinit ještě příjemnějším.Informace o dřevu z Kanadského Jedlovce vyniká skvělou stabilitou, nízkou sukovitostí, kroutivostí. Je příjemné, nenuceně-příjemně voní a zůstává dlouho stálobarevné bez pryskyřice. … Překvapivě kvalitní Krbová kamna v akci